Ekspert, mentor və ya münsiflər heyətinin üzvü kimi iştirak etdiyi proqramın və ya tədbirin adı – Wolves Summit 2024 Polşa - Startap qurucusu olaraq investorlara təqdimat.
Step by Step Startap Polşa - Agritech startapı ilə 3-cü yer, hazırda EIT tərəfindən investisiya alır.
Pitch Me Baby 2023 Dekabr - Yeni startap qurucularına innovasiyalardan danışmaq üçün natiq olaraq iştirak etdim, tədbir PKO Bank Polski tərəfindən təşkil edilib.
Yaşıl Texnologiyalar Hackathonu 2023 Avqust Bakı - Mobilik startapı ilə 3-cü yer.
UITP Beynəlxalq Nəqliyyat Zirvəsi 2023 İyul - Parkinq və mobiliklə bağlı startapla 3-cü yer qazandım və hazırda Hamburg şəhərində tətbiq edilir.
CIVITAS Forumu 2021 Oktyabr - Almaniyanın Ahen şəhərində mobilik və innovasiya haqqında natiq olaraq iştirak etdim, UITP nümayəndəsi olaraq.
Translink 2022 İrlandiya - İnnovasiyalar və startaplar haqqında natiq.
Cari ildə təşkil etdiyiniz texnoloji və innovativ layihələrin siyahısı – PrimeParking - 2023, hazırda Hamburg şəhərində tətbiq edilir.
Hamburg Beynəlxalq İctimai Nəqliyyat Zirvəsi 2025 UITP - Tədbiri təşkil edirik və natiq olacağam.
VValy - Polşada fintech startapı, hazırda CIC ilə investisiya mərhələsindədir.
Agritech Startapı - Hazırda EIT ilə investisiya mərhələsindədir.
Eyni zamanda Polşada universitetdə mentorluq edirəm və müvəffəqiyyətli qadın sahibkarı olaraq fəaliyyət göstərirəm. İndi İsveç və İsveçrənin S2S VC-dən relocasiyaya dəvətlər almışam.

Тhe name of the program or event in which she took part as an expert, mentor or jury member - Wolves Summit 2024 Poland- as Startup founder with investors Step by step startup Poland- 3rd place with Agritech startup and now is investing by EIT for Poland Pitch me Baby 2023 December- Startup founder as speaker to talk with new startup founders about innovation which was holding by PKO Bank Polski Green tech hackathon 2023 August Baku-3rd place with mobility startup UITP international Transport Summit 2023 July- 3rd place with startup about parking and coaching about mobility and now implementing in Hamburg city CIVITAS Forum 2021 October- Germany Aachen- speaker about mobility and innovation as UITP representative Translink 2022 Ireland- Speaker about innovation and startups
List of technological and innovative projects that you have organized current year – PrimeParking-2023 and current implementing Hamburg city Hamburg International Public Transport summit 2025 UITP -we ware organizing and I will be speaker VValy -fintech startup in poland with CIC Agritech startup -is now investment stage with EIT I also giving mentorship at University in Poland as successful woman entrepreneur and now I got offers from Sweden and S2S vc from Switzerland to relocate