Layihə haqqında məlumat (hansı proses rəqəmsallaşdırılıb) – Bu, səyahət agentləri ilə otellər arasında mühüm rol oynayan bir kliklə otel bronlaşdırma platformasıdır. Əvvəllər otel agentləri bir sorğuya cavabı 24 saat ərzində alırdılar. Bizim platformamızın köməyi ilə, onlar bu cavabı dərhal alırlar.
Layihəni həyata keçirən təşkilatın adı – Falcon Luxury Travel
Layihənin əsas nəticələri və ya nailiyyətləri hansılardır? – Platforma dəfələrlə dünya çempionatlarına qatılıb. 11-14 noyabrda Lissabonda Web Summit 2024-də təqdim ediləcək, 12-14 noyabrda isə Cape Town-da Afrika Texnologiya Festivalında iştirak edəcək. Layihəmiz, ekosistemdəki vacib oyunçularla investor görüşü üçün Silicon Valley-ə dəvət olunub. Hal-hazırda ərəb investorlarla layihəmizə investisiya prosesi müzakirə edilir. Bu mərhələdə layihəmizin inkişafı üçün 700,000 ABŞ dolları toplamağı planlaşdırırıq.

Information about the project (which process is digitalized) – A one-click hotel booking platform that plays a huge role between travel agents and hotels. Previously, hotel agents used to get a response to an enquiry within 24 hours. With the help of our platform, they get this response instantly.
Name of the organization that implemented the project – Falcon Luxury Travel
What are the main take aways or achievements of the project? – The platform has reached the world championships several times. On 11-14 November it will be presented at Web Summit 2024 in Lisbon and on 12-14 November at Africa Tech Festival in Cape Town. The project has been invited to Silicon Valley for an investor meeting with important players in the eco-system. We are now discussing the process of investing in our project with Arab investors. At this stage we will raise $700,000 for the development of our project.