Ekspert, mentor və ya münsiflər heyətinin üzvü kimi iştirak etdiyi proqramın və ya tədbirin adı – Schoolplus.az online tədris platformasında Proqramlama (Scratch) eksperti. Eduaz.com online tədris platformasında Data Wizard (data analitika və data science) metodisti. WRO - 2024 - Gənclər və İdman nazirliyinin keçirdiyi VII Respublika Robot Olimpiadası -- Robomission Elementary kateqoriyası - Hakimi
Cari ildə təşkil etdiyiniz texnoloji və innovativ layihələrin siyahısı – Technest in Tab academy də tam təqaüdlü İT Layihə İdarəetmə təlimində iştirak etmiş ,İT layihələrim Fərqlənmə sertifikatı ilə təltif edilmişdir. 1) ASAN KƏND MƏHSULLARI - MOBİL TƏTBİQ - LAYİHƏSİ 2) TƏHSİLDƏ İKT VƏ TƏHLÜKƏSİZLİK - VEB VƏ MOBİL TƏTBİQ LAYİHƏSİ

Тhe name of the program or event in which she took part as an expert, mentor or jury member - Expert in Programming (Scratch) on the Schoolplus.az online teaching platform. Methodologist for Data Wizard (data analytics and data science) on the Eduaz.com online teaching platform. Judge for the Robomission Elementary category at the VII Republic Robotics Olympiad organized by the Ministry of Youth and Sports - WRO 2024.
List of technological and innovative projects that you have organized current year – Participated in a fully funded IT Project Management training at Tab Academy and received a certificate of distinction for my IT projects, which include: 1) ASAN KƏND PRODUCTS - MOBILE APPLICATION PROJECT 2) ICT AND SECURITY IN EDUCATION - WEB AND MOBILE APPLICATION PROJECT.