Ekspert, mentor və ya münsiflər heyətinin üzvü kimi iştirak etdiyi proqramın və ya tədbirin adı – 2024-cü il / Respublika Robot Olimpiadası -Mentor 2024-cü il / 2 saylı Sumqayıt regional “ASAN” xidmət mərkəzinin könüllüləri üçün “Yaradıcılıq və İnnovasiya “ gününə həsr edilmiş tədbir -Təlimçi 2023-cü il / STEAM Azərbaycan Festivalı -FIRST LEGO LEAGUE EXPLORE kateqoriyası - Münsif 2023-cü il / 2 saylı Sumqayıt regional “ASAN xidmət mərkəzinin könüllüləri üçün “Yaradıcılıq və İnnovasiya “ gününə həsr edilmiş tədbir - Təlimçi 2023-cü il / Respublika Robot Olimpiadası -Mentor 2022- ci il / STEAM Azərbaycan FIRST LEGO LEAGUE EXPLORE kateqoriyası - Mentor 2022-ci il / Teknofest Azərbaycan , Planer kateqoriyası - Mentor
Cari ildə təşkil etdiyiniz texnoloji və innovativ layihələrin siyahısı – 20-22 sentyabr 2024-cü il - Respublika Robot Olimpiadası - hakimlərlə iş üzrə koordinator . 8-9 iyun 2024-cü il - Dünya Robot Çempionatının Azərbaycan mərhələsində təşkilati işlər üzrə koordinator, tədbirin aparıcısı .

Тhe name of the program or event in which she took part as an expert, mentor or jury member - 2024 Republic Robotics Olympiad - Mentor
2024 Event dedicated to "Creativity and Innovation" Day for volunteers of the Sumgayit Regional ASAN Service Center No. 2 - Trainer
2023 STEAM Azerbaijan Festival - Judge for FIRST LEGO LEAGUE EXPLORE category
2023 Event dedicated to "Creativity and Innovation" Day for volunteers of the Sumgayit Regional ASAN Service Center No. 2 - Trainer
2023 Republic Robotics Olympiad - Mentor
2022 STEAM Azerbaijan - Mentor for FIRST LEGO LEAGUE EXPLORE category
2022 Teknofest Azerbaijan - Mentor for the Planner category
List of technological and innovative projects that you have organized current year – September 20-22, 2024 Republic Robotics Olympiad - Coordinator for work with judges, June 8-9, 2024 Coordinator for organizational work at the Azerbaijani stage of the World Robot Championship, event host.