İl ərzində aşağıdakı proqramlarda ekspert, mentor, təlimçi, natiq və ya münsif üzvü kimi iştirak etdim: Azərbaycanda Sabah Fondunda İnvestisiya Komitəsinin üzvü, Sabah Lab-da mentor kimi fəaliyyət göstərmişəm və 2023-cü ildə təsisçilər üçün fandreyzinq üzrə "Fondlaşdırıla bilən Olmaq" master-klassı da daxil olmaqla, Innoland-da startaplara dəvət olunmuş mentor olmuşam. Həmçinin InMerge-də İnvestisiya Forumuna moderatorluq etmişəm və PaşaBank və AFB Bank kimi aparıcı banklarla korporativ offtake təşəbbüslərini dəstəkləmişəm. Qazaxıstanda Digital Bridge-də natiq kimi iştirak etmişəm və Freedom Finance-da investisiya strategiyası üzrə məsləhətçi kimi çalışmışam. Beynəlxalq səviyyədə təsisçilər üçün 101 mentorluq sessiyası keçirməklə ABŞ-ın Carnegie Mellon Venture Bridge-inə töhfə vermişəm və Unicorn Cup-da hakim və idarə heyətinin üzvü kimi çalışmışam.
İl ərzində bir neçə proqramın, o cümlədən Innoland-da "Fondreyzinq üzrə Master-klass", InMerge-nin İnvestisiya Forumu və Sabah Hub-da "Founders for 101" proqramının birgə təşkilatçısı olmuşam.
İl ərzində aşağıdakı startapları dəstəklədim: Tredu, Gofar, FromFolio, Clopos, LazyLunch, 2school, Dapti, Plan & Eat, Iomete və Intento.

During the year, I participated in the following programs as an expert, mentor, trainer, speaker, or jury member: In Azerbaijan, I served as an Investment Committee Member at Sabah Fund, acted as a mentor at Sabah Lab, and was an invited mentor to startups at Innoland, including delivering the “Becoming Fundable” masterclass for founders on fundraising in 2023. I also moderated the Investment Forum at InMerge and supported corporate off-take initiatives with leading banks such as Pasha Bank and AFB Bank. In Kazakhstan, I participated as a speaker at Digital Bridge and served as an advisor on investment strategy for Freedom Finance. Internationally, I contributed to the US Venture Bridge of Carnegie Mellon by conducting 101 mentorship sessions for founders and served as a judge and board member at Unicorn Cup.
I co-organized several programs during the year, including the “Masterclass on Fundraising” at Innoland, the Investment Forum of InMerge, and the “101 for Founders” program at Sabah Hub.
During the year, I supported the following startups: Tredu, Gofar, FromFolio, Clopos, LazyLunch, 2school, Dapti, Plan & Eat, Iomete, and Intento.