Ekspert, mentor və ya münsiflər heyətinin üzvü kimi iştirak etdiyi proqramın və ya tədbirin adı – Technest Təqaüd proqramı Şirvan və Sabirabad üzrə Təlimçi, Dövlət məşğulluq Agentliyi və Code Factory MMC nin birgə təşkilatçılığı ilə keçirilən Ödənişsiz Qrafik Dizayn təlimləri Təlimçi
Cari ildə təşkil etdiyiniz texnoloji və innovativ layihələrin siyahısı – Best IT və Gənc Dizayner layihəsi Qeyd edim ki, hər iki layihənin ideya müəllifi və təlimçisi olaraq gənclərə tam ödənişsiz tədris etmişəm layihələri. https://www.facebook.com/photo/?fbid=1689010245246276&set=pcb.1689011975246103&locale=az_AZ https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0QrTtVvDb42MW17Ltoc9wi3qG4CW7cduYbTfTDEjBEBMcMuBUbXesQXcs9rTiZE46l&id=100069151811421&locale=az_AZ

Тhe name of the program or event in which she took part as an expert, mentor or jury member - Trainer for the Technest Scholarship Program in Shirvan and Sabirabad. Trainer for the Free Graphic Design Training conducted in collaboration with the State Employment Agency and Code Factory LLC.
List of technological and innovative projects that you have organized current year – I would like to note that I have provided completely free training to young people as the ideator and trainer for both projects: https://www.facebook.com/photo/?fbid=1689010245246276&set=pcb.1689011975246103&locale=az_AZ, https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0QrTtVvDb42MW17Ltoc9wi3qG4CW7cduYbTfTDEjBEBMcMuBUbXesQXcs9rTiZE46l&id=100069151811421&locale=az_AZ