Təsvir – Azərbaycanın ilk aparıcı proqram təminatı şirkətlərindən biri kimi, SEPTEM.TECH Advanced Software Laboratory, geniş məhsul portfeli və yüksək ixtisaslı mütəxəssisləri ilə bizneslərə unikal həllər və xidmətlər təqdim edir. Son 5 il ərzində biz həm dövlət, həm də özəl sektorda fərdi həllər təklif edərək, genişmiqyaslı layihələr həyata keçirmişik. Əsas diqqətimiz iqtisadiyyatın müxtəlif sektorlarında, o cümlədən maliyyə, tikinti və əmlak idarəçiliyi sahələrində informasiya, resurs və proses idarəetmə sistemlərinin hazırlanmasına yönəlib. Bu yaxınlarda əldə etdiyimiz nailiyyətlərə əlavə olaraq, SEPTEM.TECH indiyədək 4 startup layihəsini uğurla inkişaf etdirmiş və innovativ proqram təminatı hazırlığı üzrə AKADEMİYA təsis etmişdir. Bizim komandalar ideyadan sonrakı texniki dəstək və yeniləmələrə qədər proqram təminatı hazırlığının bütün mərhələlərini əhatə edir və müstəsna xidmət göstərilməsini təmin edirlər. Biz uzunmüddətli və etibarlı tərəfdaşlıqları inkişaf etdirməkdən qürur duyur, müştərilərimizə davamlı dəstək və yeniliklər vasitəsilə dəyər qatırıq.
Şirkətin veb saytına keçid – https://septem.tech/
Cari il ərzində başlanmış ən azı 3 layihənin adı – 2024-cü ildə uğurla həyata keçirdiyimiz layihələr arasında diqqətəlayiq olanlardan bəziləri aşağıdakılardır: 1) Memarlıq və Şəhərsalma Dövlət Komitəsi - Qarabağ azad olunmuş torpaqlarının istifadəsi və idarə olunması sistemi. 2) Diasporla İş üzrə Dövlət Komitəsi - Dünya üzrə azərbaycanlılar üçün interaktiv xəritə ilə veb portal. 3) Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyi - İstifadəçilər üçün “MeteoAZ” Mobil Tətbiqi. 4) Yelo Bank - “7HRM” İnsan Resursları İdarəetmə Sisteminin uyğunlaşdırılması və istifadəyə verilməsi. 5) Premium Bank - Bank müştəriləri üçün Video İdentifikasiya Sistemi. Bundan əlavə, 2024-cü il ərzində Septem geniş istifadəyə yeni təkmilləşdirilmiş versiyaları təqdim etmişdir: 1) “7HRM” – Veb əsaslı sistem və işçilər üçün şəxsi profil ilə mobil tətbiq. 2) “7GYM” – Veb sistemi (SaaS) və mobil tətbiq. 3) “7MADS” – Media Reklam Sistemi. 4) “7ERP” – Veb əsaslı Müəssisə Resurslarının İdarəetmə Sistemi.

Description – As one of the first leading software companies in Azerbaijan, SEPTEM.TECH Advanced Software Laboratory, with its extensive portfolio of developed products and highly skilled senior professionals, has been providing businesses with unique solutions and services. Over the past 5 years, we have delivered tailor-made solutions and successfully implemented large-scale projects in both the public and private sectors. Our primary focus has been on developing information, resource, and process management systems across various sectors of the economy, including finance, construction, and property management. In addition to these recent achievements, SEPTEM.TECH has successfully developed 4 startups so far and founded an innovative software development ACADEMY. Our teams cover the full spectrum of software development stages, from ideation to post-launch technical support and updates, ensuring exceptional service delivery. We pride ourselves on fostering long-term, reliable partnerships with our clients, providing value through continuous support and innovation.
Website of the company – https://septem.tech/
Name of at least 3 projects launched during this year – Among projects we successfully implemented in 2024, here are some of markable ones: 1) Architecture and Urban Planning State Committee - Karabakh liberated lands use and management System. 2) Diaspora State Committee - Web Portal with interactive map for Azerbaijani people all over the World. 3) Ministry of Ecology and Natural Resources - “MeteoAZ” Mobile App for users. 4) Yelo Bank - Customization and launch of “7HRM” Human Resources Management System. 5) Premium Bank - Video Identification System for Bank clients. Moreover during 2024 Septem also introduced to the market for wide use of completely upgraded new versions of the following products: 1) “7HRM” – Web based System and Mobile App with personal profile for employees 2) “7GYM” – Web System (SaaS) and Mobile App 3) “7MADS” – Media Advertisement System 4) “7ERP” – Web based Enterprise Resource Planning System