İl ərzində dəstəklədiyiniz startapların siyahısı – SABAH.HUB müxtəlif sektorlar üzrə startapların böyüməsini və inkişafını təşviq etməyə həsr olunmuş İnnovasiya Mərkəzi kimi xidmət edir. Biz Azərbaycanda iqtisadi şaxələndirməni təşviq etmək və özümüzü regionda aparıcı innovasiya mərkəzi kimi yerləşdirmək üçün dinamik innovasiya ekosistemini inkişaf etdirməyi hədəfləyirik. SABAH.HUB Azərbaycanın iqtisadiyyatının şaxələndirilməsini təşviq etmək üçün rəqabətədavamlı innovasiya ekosistemini inkişaf etdirməyi hədəfləyir. Mərkəz İqtisadiyyat Nazirliyi, Elm və Təhsil Nazirliyi, Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyi, SOCAR və PAŞA Holdinq tərəfindən dəstəklənir. SABAH.HUB İnnovasiya Mərkəzi SABAH.academy, SABAH.lab, SABAH.school, Peerstack Academy, SABAH.fund, SABAH.studio və SABAH.city kimi aktivləri birləşdirir.
Son 12 ay ərzində həyata keçirilən proqram və tədbirlərin sayı - 2 Ümumi, 1 Yaşıl Texnologiyalar və 1 Fintex olmaqla ümumilikdə 4 proqram

Description of the company activities – SABAH.HUB serves as an Innovation Center dedicated to fostering the growth and advancement of startups across diverse sectors. We aim to cultivate a dynamic innovation ecosystem to foster economic diversification in Azerbaijan and position ourselves as a leading innovation hub in the region. SABAH.HUB aims to cultivate a competitive innovation ecosystem to foster Azerbaijan’s economic diversification. The center is supported by the Ministry of Economy, the Ministry of Science and Education, the Ministry of Digital Development and Transport, SOCAR, and PASHA Holding. The SABAH.HUB İnnovation Center combines assets such as SABAH.academy, SABAH.lab, SABAH.school, Peerstack Academy, SABAH.fund, SABAH.studio and SABAH.city.
Number of programs or events, conducted in the past 12 months – Total 4, 2 general cohort, 1 GreenTech, 1 FinTech