Mən İnnovasiya və Rəqəmsal İnkişaf Agentliyinin Bakı Mühəndislik Universiteti ilə birgə həyata keçirdiyi layihədə mentor kimi iştirak etmişəm. STEAM Azərbaycan tərəfindən təşkil olunan SAF2024 yarışmasında “Green Initiatives” kateqoriyasında münsif olmuşam. Bundan əlavə, Bakı Mühəndislik Universitetində yeni formalaşan startaplara mentorluq etmişəm.
Mən BEU və Yeni Fikir “ASSIP” proqramının həm Hackathon, həm də İnkubasiya hissələrinin təşkilində iştirak etmişəm. BEU və Azercell “CyberCell” Hackathonun təşkilatçısı olmuşam. İnnovasiya və Rəqəmsal İnkişaf Agentliyinin “Open Data” layihəsi çərçivəsində “Open Data” anlayışı ilə bağlı tədbirin təşkilində iştirak etmişəm. Bakı Mühəndislik Universitetində (BMU) “ASAN xidmət”in “Gələcək üçün bacarıqlar” layihəsinin IV “TUSİ” İnkubasiya proqramının təşkilində iştirak etmişəm. Həmçinin Müdafiə Sənayesi Nazirliyi və “Azərsilah” Müdafiə Sənayesi Holdinqi tərəfindən yaradılan “DEFAGE Bootcamp” intensiv təlim və inkişaf proqramının təşkilində iştirak etmişəm. BEU Texnopark olaraq innovasiya ilə bağlı bütün tədbirlərin UNV-da təşkilatçılığını həyata keçiririk.
Mən bu il aşağıdakı startaplara dəstək göstərmişəm: BEU “Son Ordu”, BEU “Phonex” və BEU “Enactus” komandası.

I have participated as a mentor in the joint project organized by the Innovation and Digital Development Agency in collaboration with Baku Engineering University. I served as a jury member in the “Green Initiatives” category at SAF2024, organized by STEAM Azerbaijan. Additionally, I provided mentorship to newly formed startups at Baku Engineering University.
I have co-organized the BEU and Yeni Fikir “ASSIP” program, which included both hackathons and incubation activities. I co-organized the BEU and Azercell “CyberCell” Hackathon. I contributed to the Innovation and Digital Development Agency’s “Open Data” initiative by organizing an event focused on the concept of Open Data. At Baku Engineering University (BEU), I co-organized the IV “TUSI” Incubation Program as part of ASAN Service’s “Skills for the Future” project. Additionally, I co-organized the “DEFAGE Bootcamp” intensive training and development program, created by the Ministry of Defense Industry and “Azərsilah” Defense Industry Holding. As BEU Technopark, we organize all innovation-related events at UNV.
I supported the following startups during the year: BEU “Son Ordu”, BEU “Phonex”, and the BEU “Enactus” team.